Sedla na kolo od 2 000 do 3 600 Kč, Selle Italia, silniční
Selle Italia MAX SLR Boost Gel TI 316 Superflow L3 černé- Top 45
Selle Italia MAX SLR Boost Gel TI 316 Superflow L3 černé
- Selle Italia
- silniční
- 174 g
- černá
Sedlo Selle Italia MAX SLR Boost Gel TI 316 Superflow Širší verze závodního sedla SLR zaměřená na komfort při delších jízdách, s gelovým polstrováním a odlehčeným středem pro...
Selle Italia ST 5 Flow, S- Top 49
Selle Italia ST 5 Flow, S
- Selle Italia
- pánská
- silniční
- 334 g
- černá
SOFT-TEK Speciální polyuretanový povrch zaručuje vysokou úroveň pohodlí. VACUUM Pěna s nízkou hustotou, která kopíruje pohyby pánve při šlapání pro zaručené pohodlí,...
Selle Italia SLR Elite S3Selle Italia SLR Elite S3
- Selle Italia
- silniční
- černá
Sedlo Selle Italia SLR Elite Lehké silniční sedlo pro sportovní a výkonnostní jízdu, které staví na osvědčeném tvaru řady SLR. Nabízí kombinaci nízké hmotnosti, pevné opory a...
Selle Italia Sport Gel Flow pánské černé- Top 43
Selle Italia Sport Gel Flow pánské černé
- Selle Italia
- pánská
- silniční
- šedá
SELLE ITALIA SPORT Gel Flow Vychutnejte si neuvěřitelný zážitek pokaždé, když nasednete na kolo s gelovými pneumatikami Sport Gel Flow. Sedlo je přizpůsobeno neuvěřitelným...
Selle Italia Cyklistické sedlo Model X Superflow Comfort PlusSelle Italia Cyklistické sedlo Model X Superflow Comfort Plus
- Selle Italia
- silniční
- 440 g
- černá
Sedlo Selle Italia Model X Comfort Plus Navržen s ohledem na budoucnost, Model X Comfort Plus je vyroben zcela ekologickým procesem, který neubírá na kvalitě ani pohodlí díky...
Selle Italia Novus Evo Boost X-Tech Superflow L3 černéSelle Italia Novus Evo Boost X-Tech Superflow L3 černé
- Selle Italia
- silniční
- 280 g
- černá
Sedlo Selle Italia NOVUS Boost Evo Superflow Závodní sedlo Selle Italia v oblíbeném prodyšném Superflow tvaru s ergonomickým tvarováním. Vytvořeno pro čisté pohodlí. Sedlo...
Selle Italia Novus Endurance TM Superflow černéSelle Italia Novus Endurance TM Superflow černé
- Selle Italia
- silniční
- 293 g
- černá
Sedlo Selle Italia NOVUS Endurance TM Superflow - Manganese Tube Vytvořeno s důrazem na maximální komfort, sedlo Novus Endurance TM Superflow je ideální pro epické jízdy i...
Selle Italia Novus Boost EVO Lady TM Superflow L3Selle Italia Novus Boost EVO Lady TM Superflow L3
- Selle Italia
- silniční
- černá
Sedlo Selle Italia Novus Boost Evo Lady TM Superflow Dámské silniční sedlo s vlnitým profilem, navržené pro komfort a stabilitu při delších jízdách i sportovním nasazení....
Selle Italia SLR Carbon S1Selle Italia SLR Carbon S1
- Selle Italia
- silniční
- černá
Sedlo Selle Italia SLR Carbon Fill Ultralehké silniční sedlo bez výřezu, které využívá pokročilou karbonovou konstrukci a zachovává osvědčený tvar SLR pro maximální efektivitu...
Selle Italia Flite Boost Superflow TM L černéSelle Italia Flite Boost Superflow TM L černé
- Selle Italia
- silniční
- černá
Sedlo Selle Italia Flite Boost TM Superflow Pánské sedlo ideální pro střední a dlouhé vyjížďky v odvětraném Superflow profilu. Kompaktní a pohodlné, přesto odolené, sedlo...
Selle Italia S 5 LADY Superflow L3Selle Italia S 5 LADY Superflow L3
- Selle Italia
- dámská
- silniční
- 318 g
- černá
Sedlo Selle Italia S 5 SUPERFLOW Maximalizující efektivitu šlapání v každé situaci, S 5 Superflow je ideální volbou pro ty, kteří upřednostňují výkon. Gelové polstrované...
Selle Italia Flite Boost Gravel TI 316 Superflow sedlo modráSelle Italia Flite Boost Gravel TI 316 Superflow sedlo modrá
- Selle Italia
- silniční
- černá
Cyklistické sedlo Selle Italia SLR Boost Endurance TI 316 Superflow L Silniční sedlo pro vytrvalostní jízdu v širší variantě, které nabízí vyšší oporu a komfort při dlouhých...
Selle Italia Novus Evo Boost Superflow L vid match černéSelle Italia Novus Evo Boost Superflow L vid match černé
- Selle Italia
- silniční
- 189 g
- černá
Sedlo Selle Italia Novus Boost Evo TI 316 Superflow Komfortně laděné silniční sedlo s vlnitým profilem, které snižuje tlak a zlepšuje oporu při delších jízdách i sportovním...
Selle Italia SLR Carbon L1Selle Italia SLR Carbon L1
- Selle Italia
- silniční
- černá
Sedlo Selle Italia SLR Carbon Fill Ultralehké silniční sedlo bez výřezu, které využívá pokročilou karbonovou konstrukci a zachovává osvědčený tvar SLR pro maximální efektivitu...
Selle Italia ST 5 Flow pánské S černéSelle Italia ST 5 Flow pánské S černé
- Selle Italia
- pánská
- silniční
- 396 g
- černá
"ST 5 Flow od Selle Italia je ideálním sedlem pro ty, kteří hledají perfektní rovnováhu mezi výkonem a pohodlím. Prakticky „plochý“ tvar naopak zajišťuje stejný vysoký výkon...
Selle Italia SLR Boost Lady TI 316 Superflow S3Selle Italia SLR Boost Lady TI 316 Superflow S3
- Selle Italia
- silniční
- černá
Sedlo Selle Italia SLR Boost Lady Ti 316 Superflow Dámské silniční sedlo navržené pro výkon i komfort při delších jízdách, s odlehčenou konstrukcí a ergonomickým tvarem pro...
Selle Italia Flite Boost Superflow L černéSelle Italia Flite Boost Superflow L černé
- Selle Italia
- silniční
- 199 g
- černá
Cyklistické sedlo Selle Italia FLITE Boost TI 316 Superflow L Silniční sedlo s plochým profilem a zkrácenou špičkou, které kombinuje výkon, odolnost a komfort pro sportovní i...
Selle Italia SLR Boost Endurance Superflow S vid match černéSelle Italia SLR Boost Endurance Superflow S vid match černé
- Selle Italia
- silniční
- 204 g
- černá
Cyklistické sedlo Selle Italia SLR Boost Endurance TI 316 Superflow S Kompaktní silniční sedlo pro dlouhé vyjížďky, které kombinuje osvědčený tvar SLR s vyšším komfortem díky...
Selle Italia SLR 3D Elite S3Selle Italia SLR 3D Elite S3
- Selle Italia
- silniční
- černá
Sedlo Selle Italia SLR 3D Elite Silniční sedlo s 3D tištěnou strukturou, které kombinuje osvědčený tvar SLR s moderní technologií pro přesné rozložení tlaku a vyšší komfort....
Selle Italia SLR TM S černéSelle Italia SLR TM S černé
- Selle Italia
- silniční
- 225 g
- černá
Sedlo Selle Italia SLR TM Přidání manganových ližin k osvědčenému a ikonickému modelu SLR vytváří odolné a pohodlné sedlo SLR TM. Vysoce kvalitní materiály a odborný design...
Selle Italia SLR Advan S1Selle Italia SLR Advan S1
- Selle Italia
- silniční
- černá
Sedlo Selle Italia SLR Advan Fill Silniční sedlo s plným profilem bez výřezu, které vychází z osvědčeného tvaru SLR a nabízí vyvážený poměr komfortu, odolnosti a výkonu....
Selle Italia X-Bow Superflow SL černéSelle Italia X-Bow Superflow SL černé
- Selle Italia
- silniční
- černá
Selle Italia X-Bow Superflow je ideální sedlo pro nadšence silniční cyklistiky, kteří hledají optimální pohodlí bez kompromisů v výkonu. Díky svému inovativnímu designu toto...
Sedlo Selle Italia 22761 0 mmSedlo Selle Italia 22761 0 mm
- Selle Italia
- silniční
- černá
Selle Italia ST 3 – maximální pohodlí a bezpečnost pro městskou cyklistiku Dlouhé jízdy po městě nebo každodenní dojíždění do práce už nemusí znamenat nepohodlí. Selle Italia...
Selle Italia SLR Advan L1 , 145 mmSelle Italia SLR Advan L1 , 145 mm
- Selle Italia
- silniční
- černá
Sedlo Selle Italia SLR Advan Fill Silniční sedlo s plným profilem bez výřezu, které vychází z osvědčeného tvaru SLR a nabízí vyvážený poměr komfortu, odolnosti a výkonu....